Përfito tani kurset e verës me vetëm 40% të vlerës.

Bëhuni një Zhvillues Java vetëm për 200 euro!

Ka një milion arsye për të filluar punën në IT. Tani mund t’i prekni nga afër për vetëm 200 euro në 3 këste.

Jeni nga Kukësi? Përfitoni nga programi “Tech Help for Youth”, mundësuar nga Help Albania dhe Swiss Contact dhe filloni karrierën tuaj në industrinë e teknologjisë vetëm në pak muaj! Numri i vendeve për kursin është i kufizuar.

Kontrolloni për detaje

200 euro? Kaq mjafton për një fillim të ri!

Ndryshimi i rrugës tuaj të karrierës nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë dhe i lirë. Së bashku me Help dhe Swiss Contact, ne kemi përgatitur një ofertë speciale për ju. Po fillojmë me projektin Tech Help for Youth – Kukës. Mund të mbështeteni në financimin e 1720 € nga çmimi origjinal i kursit Java from Scratch. Kini parasysh se promovimet si ky janë unike dhe nuk do të ndodhin shpesh!

200 euro

Kjo është sa do të paguani për kursin Java from Scratch

9 muaj

Kaq kohë duhet për të përfunduar kursin

1 000 000

Ja sa arsye keni për të filluar karrierën tuaj në IT. Filloni me të parën!

Investoni paratë tuaja për të ardhmen. Regjistrohu për kursin.

Regjistrohuni

Çfarë është Java?

Java është një nga ato gjuhë që ia vlen të mësohet kudo, jo vetëm për të marrë një punë të qëndrueshme dhe të paguar mirë. Është gjithashtu e rëndësishme që kjo gjuhë të përmirësohet vazhdimisht dhe t’ju lejojë të krijoni pothuajse çdo gjë në internet dhe ju jep mundësi të shkëlqyera zhvillimi. Java është një zgjedhje e mirë për njerëzit që duan të hyjnë shpejt në industrinë e IT.

Si të përfitoni nga oferta?

 1. Jetoni në Kukës?

  Nëse jeni banor në Kukës, nuk ka kërkesa që duhet të plotësoni. Të gjithë mund të aplikojnë!

 2. Na dërgoni formularin

  Regjistrohu për kursin përmes formularit dhe ne do të organizojmë një takim me një këshillues karriere për një intervistë

 3. Bëhuni pjesë e kursit për vetëm 200 euro

  Nëse e kaloni me sukses intervistën e përzgjedhjes, Help Albania + Swiss Contact do të mbulojë 1720 € nga çmimi origjinal i kursit. Sigurisht, ju do të paguani vetëm 200 euro në tre këste!

  Bëhu i shpejtë, ka vetëm 15 vende në dispozicion!

Keni nevojë për më shumë informacion?

Regjistrohu për një webinar falas, ku ne do të shpjegojmë gjithçka!

Regjistrohuni

Trajnerët tanë janë programues

Stafi trainues i Akademisë së Zhvillimit të Softuerit përbëhet nga programues – ne besojmë se njerëzit me përvojë në fushën e tyre janë më të mirët për të përcjellë njohuritë dhe për t’ju përgatitur për një profesion të ri. Takoni ata!

Ky event tashmë ka përfunduar. Plotësoni të dhënat tuaja për t’u kontaktuar nga skuadra jonë mbi detajet.

Ekspertët tanë

Product Owner

Juela Zeneli

Ajo është një testuese software-i e certifikuar, me pasion për të dhënë mësim në fushën e artit të testimit. Ajo aktualisht është Titullare Produkti në një kompani me bazë në Gjermani, Communardo, e specializuar në komunikimin dhe bashkëpunimin e ndërmarrjeve.

Senior Software Developer

Sokol Likaj

Sokoli është një zhvillues software-i me përvojë të gjerë në PHP, Python, Flask, FastAPI dhe Ruby. Karriera e tij e pasur përfshin shumë kompani, si Ritech Solutions, Abramo, Teachaway, Wearefiber dhe Tucows Ince. Ai numëron zhvillimin e një grupuesi informacioni të thesarit dhe orkestrimin ACD me mikro-shërbime si arritjet e tij kryesore deri më tani. Kur nuk shkruan kode, Sokoli luan shah dhe bën shëtitje në male.

Software Engineer

Denalda Bishani

Një inxhiniere software-i me përvojë, Denalda njeh në majë të gishtave teknologji të tilla si Java 8, Spring boot, ose Hibernate. Ajo është gjithashtu e aftë në shërbimet e web-it RESTful, Angular dhe zhvillimin e aplikacioneve hibride për pajisjet e lëvizshme. Ajo ka punuar si zhvilluese Java për kompani të njohura, si Lufthansa Industry Solutions dhe IkubINFO. Kur nuk është e zënë me kodimin, Denalda pëlqen të udhëtojë dhe të zbulojë vende nëpër botë që konsiderohen thesare të fshehura.

Developer and Mentor

Nick Balani

Nick, një zhvillues dhe mentor ambicioz e shumë i motivuar, pëlqen të krijojë gjëra të mrekullueshme dhe të udhëtojë nëpër botë. Ai zotëron diplomë Master në Shkenca Kompjuterike dhe ka mbi 10 vjet përvojë si zhvillues i sistemeve të plota kompjuterike. Nick njeh mirë teknologji të tilla si C#, Java, JavaScript, Python, .NET Core, Spring Boot, Node JS, Blockchain, WebRTC dhe disa teknologji frontend. Ai është gjithashtu një arkitekt i certifikuar i zgjidhjeve të “cloud” në AWS. Vitin e kaluar, Nick hodhi në treg startup-in e tij të quajtur Hermex që ndihmon bizneset të krijojnë një dyqan online me një klikim.