Përfito tani kurset e verës me vetëm 40% të vlerës.

Regjistrohu tani dhe përfito kurset e verës
60% më pak


Promocioni veror i SDA

Bursa nga AADF

Të gjitha kurset gjatë 3 muajve të verës, tashmë mund t’i përfitoni me 60% më pak.

Jepini vetes tuaj mundësinë e të qenurit të përgatitur për tregun e punës ose shkollën në Shtator.

Gjatë 3 muajve të verës, në SDA tashmë mundesh të përfitosh të gjithë kurset tona për vetëm 40% të vlerës. Falë suportit të bursave të AADF dhe kontributit nga SDA,  ju mund të mësoni programim më lirë dhe pa asnjë kusht kufizues.

Më e mira akoma? Mund të paguani me këste!

 

Bashkohu me Webinarin tonë Falas dhe Zbulo Botën e Programimit dhe Bursat Verore!🌍

 • data
  20.06
  Ora
  18:00
  lloji
  webinar
  qyteti
  Online
  merr pjese close modal

  Çfarë të ofrojmë ne?

  1. Bursë nga AADF & kontribut nga SDA

  2. Pagesë e ndarë në 4 këste

  3. Kurse praktike në fundjavë

  4. Trajnues të fushës & Projekte reale

  5. Këshillim Karriere

  Mos hezito më gjatë.

  Përfito nga promocioni duke plotësuar formularin dhe ne do të kontaktojmë me ju për detajet.

  Dua të aplikoj

  Zbuloni se cilën teknologji mund të mësoni

  Software Tester

  Software Tester është teknologjia më e thjeshtë për tu mësuar nga fillestarët. Në vetëm 3 muaj, ke mundësinë të certifikohesh si Software Tester Manual dhe të kërkosh punë në industrinë e IT si i tillë.
  Mos prit më por hidh hapin e parë për të ndryshuar të ardhmen tënde.

  Java

  Java është gjuha më e përdorur nga të gjithë gjigandët e teknologjisë. Me kursin tonë ke mundësinë të nisësh nga bazat dhe të certifikohesh si Full Stack Junior Developer dhe të përgatitesh për tregun e punës.
  Nuk ka asgjë që të pengon për të patur punën e ëndërrave. Na kontakto tani.

  JavaScript

  Nëse ke sy kritik dhe shpirt artistik, JavaScript është gjuha e duhur e programimit për ty. Do të nisësh të mësosh nga bazat dhe në 7 muaj do mësosh të ndërtosh faqe web-i dinamike si një profesionist.
  Nuk është kurrë vonë të ndjekësh pasionet e tua. Mos u mendo më gjatë.

  Python

  Nëse të intrigon e ardhmja me AI dhe Machine Learning, Python është hapi i parë që duhet të hedhësh. Mëso çdo gjë që kursi ynë i Python të ofron në vetëm 7 muaj dhe përgatitu të jesh në frontin e parë të së ardhmes.
  Mos ki frikë të krijosh mundësi më të mira për rrugën tënde profesionale. Regjistrohu tani.

  C# (.NET)

  Ke patur gjithnjë pasion lojërat dhe kërkon ta kthesh në një profesion? C# (.NET) është ajo që të duhet. Me kursin tonë 8-mujor të .NET do të kesh mundësinë të mësosh programimin me gjuhën më të fortë te programimit. Nuk ka nevojë për njohuri të mëparshme për nisjen e kursit por mund të përfundosh si një profesionist.
  Mos hiq dorë nga pasionet e tua por ktheji në një mënyrë jetese. Na kontakto.

  Data Science

  Nëse ke njohuri të mjaftueshme në të dhëna dhe do të kalosh në një nivel tjetër, Data Science është ajo që të duhet. Për 6 muaj do të kesh mundësinë gjatë kursit tonë të mësosh atë që duhet të dish mbi menaxhimin e tyre dhe Machine Learning. Bëhu pjesë e profesionistëve të këtij profili dhe qëndro i pazëvendësueshëm në një botë plot me Inteligjencë Artificiale.
  Nëse ajo që sapo lexove të duket intriguese, informohu tani mbi detajet e kursit.