Përfito tani kurset e verës me vetëm 40% të vlerës.

Java në Durrës

Po kërkoni një rrugë të sigurt në IT? SDA vjen sërish në qytetin e Durrësit për të gjithë të interesuarit.

97% e kompanive lokale përdorin JAVA në baza ditore. Megjithatë, dyshoni nëse ia vlen?

Java është në zemër të industrisë së teknologjisë. Përveç kësaj, për shkak të strukturës së saj, është i përshtatshëm për fillestarët dhe kursi ynë i parë rezultoi shumë i suksesshëm. Merrni pjesë në takimin tonë dhe merrni më shumë informacion mbi mënyrën e zhvillimit dhe përfitimeve që mund të keni.

Na takoni nga afër

Ky event tashmë ka përfunduar. Plotësoni të dhënat tuaja për t’u kontaktuar nga skuadra jonë mbi detajet.

Vendosni detajet tuaja

Informacione të rëndësishme

Qyteti

Durres

Adresa

Shkolla artistike “Jan Kukuzeli”

Data dhe ora

30 Janar

18:00

Çmimi

Falas

JAVA është një zgjedhje e sigurt

Sipas një raporti të përgatitur rregullisht nga TIOBE, gjuha e programimit JAVA është aktualisht zgjidhja e tretë më e popullarizuar për programuesit në botë. Kjo për shkak se aplikacionet e tij janë të gjera – nga bankat përmes aplikacioneve celulare deri te pajisjet e përditshme si frigoriferët. Kjo do të thotë se me shumë mundësi të gjithë kanë hasur në zgjidhje të shkruara në këtë gjuhë. Falë stabilitetit të saj, përditësimeve të lëshuara në mënyrë periodike dhe shumë bibliotekave dhe shtesave, kjo gjuhë është një hap i parë i shkëlqyer në botën e programimit.

Si rezultat, Java është shtylla kurrizore e revolucionit të internetit dhe në të njëjtën kohë, është një nga gjuhët më fitimprurëse dhe më të dëshirueshme në tregun e punës.

Mos prit më!

Mësoni recetën për një punë emocionuese sot.

meso me shume

Për çfarë do të flasim?

Pse duhet të mendoni të ndryshoni?

Ne e dimë se ndryshimi është i shoqëruar me frikë dhe ankth. Por të qëndrosh në vend është më keq. Zbuloni se si mund të hidhni hapin e parë dhe t’i jepni vetes një shans për një të ardhme më të mirë. Tashmë na kanë besuar 11,000 njerëz që kanë ndryshuar karrierën e tyre me ne.

Si të hidhni hapin e parë sot?

Nuk duhet të prisni më. Njihuni me historitë e njerëzve që vendosën të bëjnë ndryshimin, megjithëse kishin shumë shqetësime si ju. Mos dilni më përpara të tjerëve dhe merrni gjërat në duart tuaja sot.

Si të arrini qëllimin tuaj dhe të ndryshoni punën?

Ne do t’ju tregojmë rrugët që mund të zgjidhni për të qenë profesionalisht në një vend krejtësisht ndryshe nga sot në vetëm pak muaj. Për më tepër, ne do t’ju japim mjetet për të zbuluar se cilat janë pikat tuaja të forta dhe si t’i përdorni ato për të shfletuar ofertat e punës.

Njihuni me opsionet tona të karrierës